Pieluchomajtki

Pieluchomajtki

Zapinane na rzepy pieluchomajtki dla dorosłych przeznaczone są zarówno dla osób z nietrzymaniem moczu, jak i kału.

Dostępne w wielu rozmiarach i poziomach chłonności. Łatwe do założenia, oddychające, zapobiegające przeciekaniu. Wybierane przez osoby aktywne oraz te o ograniczonej mobilności.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo także pieluchomajtki dla dorosłych z regulowanym pasem biodrowym. Szczególnie polecane osobom otyłym.

Majtki chłonne

Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Normal, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo.

Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Wkładki urologiczne

 

Wkładki urologiczne to dyskretne i komfortowe rozwiązanie, przeznaczone są dla osób z kropelkowym i lekkim nietrzymaniem moczu.

Zapewniają wysokie poczucie suchości, komfort i wygodę. Są dużo bardziej chłonne od zwykłych wkładek. Redukują również nieprzyjemny zapach.

Dostępne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Artykuły higieniczne

 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również bogaty wachlarz artykułów higienicznych i ochronnych. Wśród nich są: kremy ochronne, pianki regenerująco-myjące, środki dezynfekujące, olejki pielęgnacyjne, kosmetyki przeciwodleżynowe oraz neutralizatory zapachów.

Posiadamy w ofercie produkty, które można stosować zamiennie w ramach refundacji z NFZ na pieluchomajtki, np: jednorazowe podkłady higieniczne.

Sklep Medyczny i Wypożyczalnia
Active

Aleja Tysiąclecia 16
32-300 Olkusz

Pn – Pt
8:30 – 16:30

Zobacz również:

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+ 48 605 980 148

fizjoactive24@gmail.com

Sklep Medyczny i Wypożyczalnia
Active

Aleja Tysiąclecia 16
32-300 Olkusz

Pn – Pt
8:30 – 16:30

Zobacz również:

Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami

+ 48 605 980 148

fizjoactive24@gmail.com